Kurumsal

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünlerin ithalatını ve ihracatını dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmaktır.

1996 yılında kurulan ÖZCEYKAR İTHALAT VE İHRACAT LTD.ŞTİ cam ithalatı ile faaliyete başlamış kalitesi ve güvenirliğiyle 1997 yılında da akaryakıt ithalatı ve sınır ticareti ile faaliyetlerine devam etmiştir.

1999 yılında gıda ithalatını eklenmiş olup 2004 yılından sonra her türlü ithalat işlemlerini bünyesine katarak 2005 yılında da CEYMAR A TİPİ ANTREPO faaliyetleriyle sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır.

2007 yılında CEYLAN İTH.MOBİLYA AKS.İNŞ.MALZ .SAN bireylere ve şirketlere yönelik olarak müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmıştır.

Türkiye’nin ve dünya pazarının talep ve gereksinimlerini göz önüne alarak yatırımlarına büyüyerek devam edip daha etkili ve kalıcı olmak için 2010 yılında da CEYKAR MOBİLYA AKSUSARLARI SAN TİC.LTD.ŞTİ İstanbul Masko mobilya kentinde faaliyetine başlamıştır

2012 ylında müşteri talep ve ihtiyaçlarını zamanında daha kaliteli karşılama adına Mutsan Mutfakçılar sanayi sitesi Firmamız bünyesi altında TELESKOPİK RAY üretimine başlanmıştır

2015 Yılından itibaren ürün yelpazesini genişletip Frelli markasıyla FRELLİ Teleskopik ray 35 mm ve 45 mm genişliklerinde bütün ölçüleri üretmeyi başardık.

2016 yılından itibaren üretim fabrikamızı 5000 m² kapalı alan kapasitesinde büyütüp çeşitli ray ve menteşe gruplarını üretmeyi hedefliyoruz.

  • Vizyonumuz

    Mobilya aksesuarları satış ve satış sonrası hizmet alanında türkiyenin en iyi hizmetini sunan firma vizyonu ile hareket etmekteyiz

  • Mİsyonumuz

    Çalışanları ve müşterileri ile büyük bir aile olmayı kendine misyon olarak belirleyen Frelli için her müşteri ailenin bir ferdi gibidir.

Promo
Promo